8 – IIg klasės mokinių stovykla Dubingiuose

Birželio 8-10 dienomis 8-IIg klasių mokiniai buvo išvykę į sveikatingumo stovyklą Dubingiuose. Ten prasmingai leido laiką: dalyvavo vizualizacijos užsiėmimuose, muzikos ir dailės meditacijose, klausėsi paskaitų alkoholio prevencijos tema, rengė muzikinius pasirodymus bei išbandė jėgas ir sumanumą sportinėse estafetėse, orientaciniuose žaidimuose.
Mokiniai džiaugėsi naujomis žiniomis, naujais draugais, draugiškomis lektorėmis.
Jokūba: „Stovykloje laiką praleidau ne tik linksmai, bet ir naudingai. Iš stovyklos parsivežiau naudingos informacijos ir gerų įspūdžių.“
   Urtė: „Stovykla patiko, buvo labai įdomu ir linksma, labai graži aplinka, malonios lektorės.“
Deimilė: „Stovykla patiko, linksmos ir malonios veiklų vedėjos. Jaukūs kambariai, daug laisvo laiko praleidimo būdų.“
   Benas: „Įdomi stovykla, draugiška kompanija, įdomios ir įtraukiančios veiklos, skanus maistas, puikus apgyvendinimas. Kartočiau.“
   Evelina: „Dienos stovykloje praėjo labai puikiai. Kiekvieną dieną būdavo įdomios veiklos. Taip pat galiu pasakyt, kad irgi labai skanus maistas ir jaukūs kambariai.“
   Klaudijus: „Stovykla labai patiko, geri kambariai, kompanija, skanus maistas ir labai gera vietovė.         Veiklos tikrai buvo labai įdomios.“
  Ermina: „Labai patiko, buvo labai malonios lektorės. Jaukūs kambariai, skanus maistas, graži ir tvarkinga aplinka, visi buvo labai draugiški. “
                                             Socialinė pedagogė Edita Zinkauskienė ir IIg klasės mokinė Jokūba L.