Įstaigos darbuotojai

Mokytojų sąrašas

 2022-2023 m. m.

Mokyklos tel. nr. (8 458) 79 190,  (8 647) 15 510

Eil.Nr. Vardas, pavardė Pareigos Elektroninio pašto adresas
1. Virginija Adomėnienė istorijos, pil.  pagrindų vyr. mokytoja virginija.adomeniene@gmail.com
2. Virginija Baltrukėnienė informacinių technologijų  mokytoja metodininkė virginaba@gmail.com
3. Vida Baužienė lietuvių k. vyr. mokytoja, bibliotekos darbuotoja  bauziene.v@gmail.com
4. Vygantas Blauzdavičius fizikos  mokytojas metodininkas
vygantasblau@gmail.com
5. Virginija Danienė lietuvių k. mokytoja metodininkė virginada@gmail.com
6. Diana Deksnienė geografijos  mokytoja metodininkė diana.deksniene@gmail.com
7. Audrius Deksnys fizinio ugdymo mokytojas metodininkas audriusdeksnys@gmail.com
8. Daiva Girdvainienė pradinių kl. vyr mokytoja daivagirdvainiene@yahoo.com
9. Eglė Glemžienė tikybos  mokytoja metodininkė  egleglemziene@gmail.com
10. Monika Januševičienė priešmokyklinė grupė monikamarmokaite@gmail.com
11. Violeta Karaliūnienė lietuvių k. mokytoja metodininkė vkaraliuniene@gmail.com
12. Renata Kiburienė pradinių klasių mokytoja metodininkė renatakibs@gmail.com
13. Ala Krasauskienė anglų k. mokytoja metodininkė miglekras2007@gmail.com
14. Vaiva Kubilienė technologijų  mokytoja metodininkė  vaivakub@gmail.com
15. Laima Kvedaravičienė chemijos mokytoja ekspertė laimute.kvedara@gmail.com
16. Nijolė Leišienė matematikos mokytoja metodininkė leisienei@gmail.com
17. Rita Meiluvienė matematikos vyr. mokytoja ritam1963@gmail.com
18. Kristina Ruzienė anglų k. vyr. mokytoja kristinaruziene2@gmail.com
19. Almantas Sriubiškis technologijų mokytojas metodininkas  asriubiskis@gmail.com
20. Diana Šaltienė anglų k. vyr. mokytoja dianajatuzyte@gmail.com
21. Larisa Tichonova rusų k. mokytoja metodininkė larisa.tichonova@gmail.com
22 Ramutė Vaičėnienė pradinių kl. mokytoja metodininkė rrammuuttee@gmail.com 
23. Irena Veikšrienė pradinių kl. vyr. mokytoja irenaveiksriene@gmail.com 
24. Aušra Viduolienė dailės vyr. mokytoja  ausravid@info.lt
25. Ledina Vipienė biologijos mokytoja metodininkė vipiene30@gmail.com
26. Rima Žėkienė fizinio ugdymo mokytoja metodininkė
zerimax@gmail.com

 

Bibliotekos darbuotojai 

Vida Baužienė 

Duomenų bazių pecialistas

Virginija Baltrukėnienė

Mokytojo padėjėjai

1. Rasa Greviškienė                                    mokytojo padėjėja

2. Irena Putkienė                                        mokytojo padėjėja

3. Justina Puzinaitė-Kaupelienė             mokytojo padėjėja

4. Violeta Veščiūnienė                               mokytojo padejėja

5. Gabrielė Zemlickaitė                              mokytojo padėjėja

Techniniai darbuotojai

1.      Jolanta Kalendrienė           vyr. virėja

2.      Violeta Armakavičienė      valytoja

3.      Nijolė Butėnienė                valytoja

4.      Jurgita Gavėnaitė               valytoja

5.      Jolanta Karalienė               valytoja

6.      Lina Mikalauskienė           valytoja

7       Sandra Petronienė              valytoja

8.      Virginijus Konstanblanskas  pastatų priežiūros ir einamojo remonto darbininkas

9.       Lina Vilkienė                    valytoja

10.    Dalia Pupelienė                  valytoja

11.    Daiva Ragelienė                valytoja

12.    Rima Statkonienė              valytoja

13.    Inga Žiaugrienė                 virėja

14.    Nina Džiovalienė               budėtoja

15.    Vytautas Greviškis            vairuotojas

17.    Valentina Zolbienė            kiemsargė

18.    Gražina Lupeikienė           kiemsargė

19.    Ina Klanauskienė               budėtoja

20.    Remigijus Šukys                vairuotojas, santechnikas

21.    Alvidas Vilkas                   elektrikas

22.    Kęstutis Zolba                    IT specialistas

 

Informacija atnaujinta 2022 – 08-31