Projektas „Tūkstantmečio mokyklos II“

•      Pradedamas įgyvendinti projektas „Tūkstantmečio mokyklos II“, kuris yra trečioji švietimo pažangos programos „Tūkstantmečio mokyklos“ dalis.

Programa prisidedama prie ugdymo kokybės gerinimo ir mokinių pasiekimų atotrūkio mažinimo tarp savivaldybių ir savivaldybių mokyklų. Projektas „Tūkstantmečio mokyklos II“ skirtas įgyvendinti „Tūkstantmečio mokyklų“ programoje numatytas veiklas 36 Lietuvos savivaldybėse, kurios dalyvauja antrajame programos sraute.

Planuojamos veiklų kryptys: mokyklų vadovų ir kitų pedagoginių darbuotojų kompetencijų stiprinimas; infrastruktūros kūrimas, plėtra ir atnaujinimas; mokyklų veiklos tobulinimas keturiose srityse: lyderystė veikiant, įtraukusis ugdymas, kultūrinis ugdymas, STEAM ugdymas; konsultavimas, rekomendacijų ir analizių rengimas; projekto veiklų sklaida (viešinimo ir komunikacijos veiklos).

Projekto trukmė: 2024 m. sausio 31 d. – 2026 m. balandžio 30 d.

Projekto finansavimo suma: 120 020 428,53 Eur. Tinkamų finansuoti lėšų suma:120 077 883,61 Eur.
          Projektas finansuojamas Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės lėšomis.

Daugiau informacijos apie projektą: Tūkstantmečio mokyklos II | Rokiškio rajono savivaldybė