Dienos archyvas: 2022 8 birželio

Projektas „Vasaros orų prognozė“

3 klasės mokiniai mokslo metus užbaigė dalyvaudami anglų kalbos ir pasaulio pažinimo projekte ,,Vasaros orų prognozė“. Birželio 6 – 7 dienomis, per integruotas šių mokomųjų dalykų pamokas, pasiskirstę poromis, jie turėjo pasiruošti ir išradingai pristatyti orų prognozę lietuvių ir anglų kalbomis.     Projektų pristatymo dieną mokiniai...

Respublikinė konferencija

Birželio 8 d. IIIg klasės mokiniai Greta S., Žygimantas M., Aivaras M. dalyvavo respublikinėje nuotolinėje mokinių ir mokytojų konferencijoje „Skaitmeninė kompetencija ir tarptautiškumas”. Konferencijoje jie skaitė pranešimą „Kūrybiškumas ir skaitmeninės kompetencijos Pandėlio gimnazijos ,,eTwinning“ projektuose“. Už puikų pranešimą mokiniai sulaukė pagyrimo, taip pat jiems buvo įteiktos padėkos.