Atributika

Gimnazijos himnas
Muzika ir žodžiai R. Ruželės1. Vaikystė į jaunystę lekia vėju –
Kiekvieną dieną kylame aukštyn.
Pašėlęs laikas mus nuneš į priekį –
Suspėti turim daug ką pasiimt.2. Gimnazija – geriausias mūsų draugas,
Visus tikslus ji mums pasiekt padės.
Kiekvienas tik žinokime, ko siekiam,
Čia rasim viską – čia žinių versmė.Priedainis
Mokslo šviesa
Teveda drąsiai mus kelionėn į tiesą,
Meilė tyra te visad gyvenime būna šalia.
Laimė visad
Telydi visus, kurie mokos ir moko.
Drąsiai pirmyn!
Mes – šviesa, mes – jėga!

PANDĖLIO MOKYKLA. Panemunio vienuolyno kronikose rašoma, kad Pandėlyje pirmoji mokykla pastatyta 1777 metais prie Pandėlio bažnyčios. 2006 metais tapome gimnazija. Gimnazijos herbas (autorės Violeta Karaliūnienė, Aina Dabašinskienė) sukurtas ruošiantis gimnazijos inauguracijos šventei. Herbo pagrindą sudaro knyga – pažinimo simbolis, iš jos išauga ąžuoliukas – tvirtybės simbolis, iš šonų dvi stilizuotos šakelės simbolizuoja siekimą, o ant šakų esantys paukšteliai – pasitikėjimą, sėkmę, naujas galimybes, o varpeliai – mokyklos simbolis.

PANDĖLIO GIMNAZIJOS VĖLIAVA. Sukurta 2006 metais, tapus gimnazija. Perkeltas gimnazijos herbas, o viršuje iš Pandėlio herbo perkeltas senasis lotyniškasis kalendorius.