Ekskursija į Naisius

Spalio 18 d. pirmokai su tėveliais ir 4b klasės mokiniai vyko į Naisius (Šiaulių r.) ir Kryžių kalną. Naisiuose mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Pasidaryk odinę apyrankę pats“, o pirmokų tėveliai susipažino su molio dirbinių gaminimu, glazūravimu, išdegimu. Po to visi keliavo į muziejų, kuriame apžiūrėjo ekspoziciją, skirtą poetui Z. Gėlei.
     Edukacinės programos ,,Jodinėjimas žirgais“ metu mokiniai klausėsi pasakojimo apie žemaitukus, jų auginimą, priežiūrą ir sportinius laimėjimus. Visi turėjo galimybę pajodinėti hipodrome.
Naisiuose keliautojai aplankė Triušių ir Angelų salą, Alkos kalną, Baltų dievų, Karališkų žalčių šeimynos skulptūras, Žolynų ir Inkilų muziejus, Saulės aikštę, Baltų areną. Po ekskursijos pradinukai smagiai leido laiką supdamiesi sūpynėse.
    Kryžių kalno papėdėje mokytoja Eglė Glemžienė pravedė netradicinę tikybos pamoką. Pasimeldę, pagiedoję per tikybos pamoką išmoktą giesmę, mokiniai išrinko nuvežtam kryžiui vietą ir ten jį pastatė.
    Smagi ir labai turininga buvo ši netradicinių veiklų kupina diena.

Klasės auklėtojos Renata Kiburienė ir Irena Veikšrienė

Ekskursijos video