„Gėlių žiedai žuvusiems kariams savanoriams ir partizanams“

Spalio 16 dieną 5 klasės mokiniams vyko integruotos pilietiškumo pamokos: mokiniai dalyvavo akcijoje „Gėlių žiedai žuvusiems kariams savanoriams ir partizanams“.
   Mažieji atliko nemažai užduočių: rinko gamtines medžiagas Vėlinių puokštėms, jas gamino, tvarkomose vietose skaičiavo vyraujančių medžių rūšis, stebėjo, kurie medžiai vėliausiai meta lapus, klausėsi pasakojimų apie gerbtinas vietas, jose gyvenusius, žuvusius dėl Lietuvos žymius žmones, užrašė vietovių pavadinimus, partizanų vardus, pavardes.
     Taip pat penktokai grėbė lapus, tvarkė žuvusiųjų vietas Gineišių, Šakalių kaimuose, Degeniuose, Salagiryje, Kazliškyje, Pažąsėliuose, Vilkuose, Sičiūnuose. Prie paminklų buvo padėtos Vėlinių puokštės, uždegtos žvakutės, sukalbėtos maldos.
        5 klasės mokiniai dėkojo lydėjusiai tikybos mokytojai Eglei Glemžienei už suteiktas žinias, buvimą kartu.
                                                                                                5 klasės auklėtoja Rima Žėkienė