Dienos archyvas: 2019 16 spalio

„Gėlių žiedai žuvusiems kariams savanoriams ir partizanams“

Spalio 16 dieną 5 klasės mokiniams vyko integruotos pilietiškumo pamokos: mokiniai dalyvavo akcijoje „Gėlių žiedai žuvusiems kariams savanoriams ir partizanams“.    Mažieji atliko nemažai užduočių: rinko gamtines medžiagas Vėlinių puokštėms, jas gamino, tvarkomose vietose skaičiavo vyraujančių medžių rūšis, stebėjo, kurie medžiai vėliausiai meta lapus, klausėsi pasakojimų apie...

Roko opera ,,Priesaika”

Spalio 15 dieną grupė gimnazistų vyko į Uteną, kur stebėjo roko grupės ,,Thundertale” ir operos dainininkų L.Mikalausko, E.Bavikino ir S.Lebrikaitės paruoštą programą ,,Priesaika”. Buvo nuostabu, stipru, nepakartojama- tokie mūsų įspūdžiai po koncerto! Integruota muzikos, istorijos, lietuvių literatūros pamoka! Gavome ir kompaktinį diską dovanų su autografais.