Dienos archyvas: 2018 22 spalio

Psichologo paskaita

Spalio 22 dieną gimnazijoje lankėsi psichologas, lektorius Vaidas Arvasevičius. Jis I–IVg klasių mokiniams skaitė paskaitą ,,Pagarba sau ir kitiems. Kaip užsitarnauti reputaciją?“      Paskaitos metu lektorius patarė mokiniams, kaip susikurti patikimo, atsakingo, sąžiningo žmogaus reputaciją, kaip gerbti save ir aplinkinius, taip pat atsakinėjo į mokinių klausimus.

Ekskursija po Dzūkiją

Įgyvendindami kultūros paveldo finansuojamą projektą ,,Pandėlys – 100 metų- 100 objektų“ IVg klasės mokiniai su auklėtoja Alia Melvydiene ir projekto vadove Violeta Karaliūniene keliavo po Dzūkijos kraštą. Pirmąją kelionės dieną apsilankėme Dzūkijos nacionalinio parko turizmo informacijos centre, susipažinome su regiono savitumu. Aplankėme Merkinės Kryžių kalnelį,...