Gautas Europos Kokybės ženklelis

Spalio 22 dieną mus pasiekė džiugi žinia, kad pavasarį mokykloje vykdytas projektas ,,Mūsų šalies paveldas: vakar, šiandien, rytoj“ pripažintas Europoje.

Projekto metu partneriai iš Lietuvos, Moldavijos ir Armėnijos pristatė savo šalies unikaliausias vietas, kultūros vertybes. Vasarą šis projektas buvo apdovanotas Nacionaliniu Kokybės ženkleliu, o dabar iš Briuselio gavome tokį laišką:  „Sveikiname! Jūsų mokykla buvo apdovanota Europos Kokybės ženkleliu už puikią „eTwinning“ projekto „Наcледие моей страны: вчера, сегодня, завтра” veiklą. Tai reiškia, kad jūsų, jūsų mokinių ir jūsų mokyklos veikla buvo pripažinta aukščiausiame europiniame lygmenyje.
        Jūsų projektas bus eksponuojamas specialiame Europos portalo puslapyje www.etwinning.net.
Dar kartą sveikinu su šiuo unikaliu pasiekimu ir tikiuosi, kad mes galėsime susitikti viename iš „eTwinning“ renginių.“

Rusų kalbos mokytoja Larisa Tichonova