Jaunųjų šaulių sporto žaidynės Pandėlyje

         Gegužės 12 dieną Pandėlio gimnazijos stadione vyko A.Smetonos šaulių 5-osios rinktinės jaunųjų šaulių sporto žaidynės.        Pandėlio jaunieji šauliai, gimnazijos mokiniai padėjo organizuoti ir vykdyti sportines rungtis: vasaros biatloną, kliūčių ruožą, šaudymo pneumatiniu ginklu varžybas. Teisėjauti padėjo ir buvę gimnazijos mokiniai Gytis Ragelis ir Aistė Antanavičiūtė. Gytis Ragelis dalyvavo ir šaudymo varžybose (II-oji vieta), padėjo kliūčių ruožo rungtyje.
      Pandėlio jauniesiems šauliams geriausiai sekėsi kliūčių ruožo rungtis – užimta pirmoji vieta. Komandą sudarė Dominykas K., Deimantė S., Faustė K..

                                                                                                                     Kuopos vadė Rima Žėkienė

Sporto žaidynės
spacer