Laimėti projektai

      Džiaugiamės laimėtais projektais, kurie padės vykdyti įvairesnę veiklą, suteiks naujų įspūdžių. Laimėjome vaikų ir jaunimo socializacijos projektą ,,Jūra – mūsų svajonė 2“. Vėl vasarą vyksime prie jūros. 

          Taip pat sveikatingumo projektą. Galėsime įsigyti nemažai reikalingų higienos, švaros priemonių. Taip pat džiaugiamės gavę finansavimą olimpiniam projektui ,,Trys šimtmečio kartos“. Birželio mėnesį net trys dienos bus skirtos sportui- dalyvausime orientaciniams žygyje, tradiciniame bėgime ,,Nuo Pandėlio iki Panemunio ,,Angelo“, skirtame Gedulo ir vilties dienai, ir organizuosime sporto šventę. Dar laukiame kelių projektų rezultatų, kurie turėtų paaiškėti gegužės mėnesį.
                                                                               Neformalaus ugdymo organizatorė Violeta Karaliūnienė

spacer