Dienos archyvas: 2018 gegužės 10

Laimėti projektai

Džiaugiamės laimėtais projektais, kurie padės vykdyti įvairesnę veiklą, suteiks naujų įspūdžių. Laimėjome vaikų ir jaunimo socializacijos projektą ,,Jūra – mūsų svajonė 2“. Vėl vasarą vyksime prie jūros.

Pažintinė ekskursija į Vilnių ir Trakus

Gegužės 10 d. IIIg klasės mokiniai lankėsi Trakuose ir Vilniuje. Pirmiausiai gimnazistai susipažino su Trakų pilies istorija, apžiūrėjo pilies salėse esančias ekspozicijas, taip pat dalyvavo edukacinėje programoje „Viduramžių inkvizicija“: praplėtė savo žinias apie bausmes, inkvizicijos įrankius.

„eTwinning“ gimtadienio šventė

Pandėlio gimnazijoje kasmet švenčiamas programos „eTwinning“ gimtadienis – šiemet jai sukanka 13 metų. Šventėje dalyvavo gimnazijos 6 ir 7 klasės, pradinės mokyklos 2 ir 3 klasės mokiniai.