„Kas skaito, tas auga“

             Gegužės 7d., pažymint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, bibliotekoje buvo apdovanoti geriausi gimnazijos bendruomenės skaitytojai.

 Daugiausia knygų perskaitė Judita B., Gabrielė K., Rugilė R. (5 klasė), Edita S., Gabija L., Gintarė Z. (6 klasė), Liepa D. ir Angelė S. (7 klasė), Emilija G. ir Jonas S. (8 klasė), Veronika B. (Ig ), Miglė V. ir Paulius K. (IIag), Tadas U., Gustas Z., Matas Z. (IIIg), Greta B., Sandra V., Monika T. (IVag) , Agnė Š. (IVbg).
       Taip pat aktyviausiais skaitytojais pripažinti ir gimnazijos darbuotojai: mokyklos direktorius Donatas Karaliūnas, mokytojos Gražina Guzikauskienė ir Diana Deksnienė, aptarnaujančio personalo atstovės Daiva Ragelienė bei Ina Klanauskienė.

                                                                                          Bibliotekininkės Regina Baltušienė, Vida Baužienė

 

Jpeg

spacer