Europos diena

          Europos diena minima visame pasaulyje, tad ir gimnazijoje gegužės 7 d. vyko renginys, skirtas šiai dienai paminėti. Kadangi šių metų Europos dienos tema – kultūros paveldas, renginyje dalyvavo ne tik I g, II ag ir II bg klasės, bet ir Pandėlio kultūros namų etnografinis ansamblis, vadovaujamas Jūratės Bagužienės.
      Renginio vedėjas, anglų kalbos mokytojas Valdemaras Ražinskas pristatė gimnazijos svečius – Pandėlio kultūros namų etnografinį ansamblį, trumpai papasakojo, kaip atsirado ši šventė ir kaip ji minima Lietuvoje.
     Rusų kalbos mokytoja Larisa Tichonova supažindino su „eTwinning“ projektu ,,Mūsų šalies paveldas: vakar, šiandien, rytoj“. Taip pat buvo pristatyti mokinių darbai, atlikti per užsienio kalbų, dailės, technologijų pamokas. Daugiau informacijos apie projektą rasite čia : https://twinspace.etwinning.net/63552/home.
     Vėliau Pandėlio kultūros namų etnografinio ansamblio nariai mokė dainuoti sutartines, šokti įvairius liaudies šokius.
                                                                                                    Anglų k. mokytojas Valdemaras Ražinskas

spacer