Ekskursija į Zarasus

    Birželio 15 dieną IIIg klasės mokiniai lankėsi Zarasų krašte. Visų pirma mokiniai aplankė Tiltiškių vandens malūną, kuriame yra įkurtas radijo muziejus. Čia jie klausėsi įdomių pasakojimų apie radijo sukūrimo istoriją, turėjo galimybę paklausyti senų įrašų, mintimis sugrįžti daugelį dešimtmečių atgal ir apžiūrėti didžiulę radijo imtuvų ir garso plokštelių kolekciją. Vėliau muziejaus įkūrėjas ir savininkas visus vaišino arbata, saldumynais ir surengė mokiniams diskoteką. 
Vėliau mokiniai apsilankė Zarasuose ir pasivaikščiojo Zaraso ežero apžvalgos ratu. Taip pat gimnazistai važiavo į Smalvų kaimą Zarasų rajone, apžiūrėjo jo apylinkes. Galiausiai mokiniai lankėsi kaimo turizmo sodyboje. Ten jiems buvo įteiktos padėkos ir pagyrimo raštai. Sodyboje vienuoliktokai plaukiojo baidare, valtimi, kaitinosi pirtyje, maudėsi kubile ir ežere. Po pramogų visi laimingi grįžo į namus.
                                                                                        IIIg klasės auklėtoja Kristina Ruzienė

Ekskursija į Zarasus
spacer