Susitikimas su būsimais pirmokėliais

  Kol vyresnieji pradinukai stovyklavo, birželio 15-16 dienomis į „Susipažinimo pamokėles” rinkosi būsimieji pirmokėliai, kuriuos atlydėjo mamytės. Mažieji mokinukai susipažino su mokytoja ir mokykla, atliko „Lapiuko Vilio užduotėles”.
   Būsimieji pirmokėliai piešė, dainavo, rašė, skaičiavo, žaidė, davė „Būsimojo pirmoko priesaiką“. Kiekvienam mažajam draugui buvo įteikti ,,Būsimojo pirmoko pažymėjimai”. Po susitikimų su vaikais, apibendrinant mūsų atliktas veiklas, mamytės buvo supažindintos su reikalavimais pirmoje klasėje, joms įteikti „Pirmoko priemonių kraitelės” sąrašai. Pasikalbėjome ir apie rūpimus klausimus.
     Smagu, kad vaikams patiko mokykloje ir jie norėjo dar ateiti keletą dienų. Atsisveikinome iki rudens, palinkėdami vieni kitiems gerų atostogų, smagios vasaros.
                                                                                                       Mokytoja Ramutė Vaičėnienė

spacer