Spektaklyje ,,Žirafa su kojinėmis“

   Gegužės 13 d. meninio ugdymo pamokas trečiokai iškeitė į teatrinę raišką ir išvyko į Rokiškio kultūros centrą, kur vyko Vaikų ir jaunimo teatrų festivalis ,,Juodasis katinas“.
Po smagaus ir įspūdingo festivalio atidarymo mokiniai žiūrėjo Ukmergės kultūros centro vaikų ir jaunimo studijos ,,Nykštukas“ spektaklį ,,Žirafa su kojinėmis“. Tai linksma pasaka apie džiunglių gyventojus ir jų nuotykius džiunglėse. Mokiniai turėjo puikią galimybę pasimokyti iš bezdžionėlių, papūgų, liūto, begemoto, zebro ir žirafos, kaip svarbu būti draugiškiems, padėti vienas kitam, nesityčioti.
    Spektaklis mokiniams suteikė daug gerų emocijų ir labai patiko.

                                                                                                3 klasės mokytoja Renata Kiburienė

spacer