Rajoninės kvadrato varžybos

   Gegužės 5 d. Juodupės gimnazijoje vyko Rokiškio rajono kaimo gimnazijų 1-4 klasių mokinių kvadrato varžybos. Mūsų gimnazijos komanda žaidė prieš Juodupės, Kamajų bei Obelių gimnazijų komandas. Atkaklioje kovoje iškovojome garbingą II-ąją vietą, kuri suteikė teisę gegužės 17 d. dalyvauti finalinėse kvadrato varžybose Senamiesčio progimnazijoje.
Čia jau teko susirungti su Juodupės gimnazijos bei Senamiesčio ir Juozo Tūbelio progimnazijų komandomis, laimėjusiomis atrenkamosiose varžybose I-ąją ir II-ąją vietas. Gaila, kad ne visada lydi sėkmė! Kažkas turi būti ir paskutinis, tačiau garbingai iškovoti ir IV-osios vietos diplomai tikrai verti aplodismentų.
   Džiaugiamės savo mokinių noru dalyvauti, parodytais sportiniais gebėjimais, pasiaukojimu ir ryžtu.
Už puikų ir išskirtinį žaidimą dėkojame komandos kapitonui Matui K. (3 kl.), žaidėjams Žanui P. (3 kl.), Jonui G. (4 kl.) ir Augustei D.(4kl.. Už labai gerą žaidimą padėkos žodžius skiriame ir ketvirtokams Donatui L., Jonui N., Tautvydui Ž. bei trečiokams Orintai Č., Monikai R., Skaistei K., Jorei Č., Faustėjai P., Martynui J. ir Majui J..
Linkime sėkmės kitose sportinėse varžybose.

                                                                Komandos trenerė 3 klasės mokytoja Renata Kiburienė

spacer