Panemunyje paminėta Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena

   Gegužės 13d. Pandėlio gimnazijos jaunieji šauliai dalyvavo Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos paminėjime Panemunyje, prie paminklo „Angelas“, pokario metais žuvusiems laisvės kovotojams atminti.
   Prie paminklo ir šalia esančio kryžiaus, skirto žuvusiems partizanams, padėta gėlių, uždegtos žvakutės, papuošta Pandėlio gimnazijos ateitininkų iškarpytais trispalviais popieriniais paukščiais. Renginio dalyviai pasakojo pokario laikų prisiminimus, skaitytos poetės D. Glemžaitės eilės, iškilmingai perskaitytos žuvusių laisvės kovotojų pavardės. Žuvusio partizano A. Bliekos sūnus Izidorius Blieka palinkėjo jauniesiems šauliams visada išlikti dvasios aristokratais.
Po renginio jaunieji šauliai vyko į Rokiškio J. Keliuočio viešosios bibliotekos filialą Panemunyje. Ten susipažino su signataro V. Mirono ekspozicija, šiltai pabendravo prie arbatos puodelio, aptarė renginį. Už dalyvavimą renginyje jaunieji šauliai sulaukė daug šiltų padėkos žodžių.
                                                                                                         Šaulių kuopos vadė Rima Žėkienė

spacer