Netradicinė rusų kalbos pamoka III g klasėje

Spalio 22 dieną IIIg klasėje vyko netradicinė rusų kalbos pamoka. Ją iniciavo vienuoliktokas Žygimantas M..
    Laisvalaikiu Žygimantas mokosi kalbų bendraudamas su kitataučiais žmonėmis. Rusų ir anglų kalbomis jis bendrauja su Zuhra Safiulina, studente iš Baškirijos. Todėl jam kilo mintis organizuoti internetinę pamoką.
      Pamokos metu IIIg mokiniai pristatė Lietuvą, o Zuchra pasakojo apie Baškiriją, savo pomėgį keliauti ir mokytis kalbų. Ji taip pat pasidalijo patirtimi, kaip lengviau mokytis naujų kalbų, pasakojo, kaip mokėsi kinų kalbos. Taip pat studentė kalbėjo ir apie įvairių projektų galimybes.
    Pamoka buvo labai naudinga, nes mūsų gimnazistai galėjo pabendrauti rusiškai ir sužinoti, kaip gyvena jaunimas Rusijoje. Dėkojame Žygimantui už puikią iniciatyvą.
                                                                     Mokytoja Larisa Tichonova