Išvyka į Kazliškį

Spalio 21d. 3 klasės mokiniai vyko į edukacines veiklas ,,Gamtos metų ratas“ Kazliškyje.
Savo įspūdžiais dalijasi trečiokė Faustėja P.: ,,Vieną spalio ketvirtadienį mano klasė vyko į Kazliškį. Ši kelionė buvo labai įdomi, linksma, kūrybinga. Tikrai nesitikėjau, kad kepant duoną pas Svetlaną Šerepkienę ,,Garduonoje“ mane apims toks užsidegimas kepti, stengtis. Pradėjus minkyti tešlą, kilo daug klausimų. Buvo labai įdomu išgirsti atsakymus į klausimus, klausytis pasakojimų ir laukti, kol iškeps duonelė.
     Vėliau apsilankėme Kazliškio šilo pažintiniame take. Įveikiant trijų kilometrų atstumą, buvo labai smagu ir įdomu lipti upės skardžiais, leistis nuo kalnų, apžiūrėti skruzdėlyno vietą, kareivių apkasus, mini krioklį.
      Labai džiaugiuosi šia išvyka ir laukiu kitos.“

3 klasės mokytoja Renata Kiburienė