Viktorina ,,Aš labai myliu Lietuvą‘‘

Jau šeštą kartą rajone vyko trečių klasių mokinių viktorina ,,Aš labai myliu Lietuvą”. Ji skirta Lietuvos Konstitucijos dienai, kuri minima spalio 25 dieną. Virtualioje viktorinoje dalyvavo šešios rajono trečiokų komandos. Mūsų pradinukams atstovavo Saulė S., Jorė Č., Vytas G., Faustėja P. ir Lėja Z..
    Besinaudodamos šiuolaikinėmis technologijomis, komandos turėjo atsakyti į pateiktus viktorinos klausimus, spręsti netradicinius kūrybinius kryžiažodžius, atspėti, kokią dėlionę išbarstė rudeninis vėjas, pateikti savo sugalvotą ir paruoštą klausimą kitoms komandoms.
Kai mokaisi, ruošiesi ir žinai – atsakyti į pateiktus klausimus ar atlikti užduotis būna visai nesunku. Šaunuoliai trečiokai!
                                                                 3 klasės mokytoja Renata Kiburienė