Padėkos popietė bibliotekoje „Skaitančių mokytojų pavyzdžiu“

Spalis- tarptautinis mokyklų bibliotekų mėnuo. Šia proga vyko trumpa Padėkos popietė mokytojams, dovanojusiems šiemet gimnazijos bibliotekai knygų. Daugiau nei 130 grožinės literatūros knygų padovanojusiai mokytojai Nijolei Leišienei mokyklos direktorė Jūratė Kavoliūnienė įteikė padėką. Direktorė dėkojo visoms mokytojoms, praturtinusioms biblioteką aktualaus turinio knygomis.Labai gaži mokytojos Violetos Karaliūnienės iniciatyva:ji subūrė žemiečius, kurie nupirko ir padovanojo mūsų gimnazijai virš 20 knygų. Mokytojos Violeta Karaliūnienė, Laima Kvedaravičienė, Virginija Danienė, Virginija Adomėnienė, Diana Deksnienė, Rita Meiluvienė buvo apdovanotos magnetiniais knygų skirtukais.
    Bet didžiausia padėka kiekvienam mokytojui yra žinoti, kad mokiniai skaito jo dovanotas knygas. Tad kviečiame užsukti į biblioteką ir skaitant knygas tobulėti, praskaidrinti pilkus rudens vakarus.
                                                 Gimnazijos bibliotekininkės Regina Baltušienė, Vida Baužienė