Svečiuose skruzdėlytė Greitutė ir bibliotekininkė Regina

Joks karantinas negali sutrukdyti ar nutraukti užsimezgusios draugystės. Dar būdami pirmokai, antros klasės mokiniai noriai dalyvavo edukacinėse pamokėlėse ir užsiėmimuose, kuriuos vesdavo bibliotekininkė Regina Baltušienė. Draugystė tęsiasi…
       Šį kartą gimnazijos bibliotekininkė mokiniams pristatė Vytauto Tamulaičio knygą ,,Skruzdėlytės         Greitutės nuotykiai”. Tai knyga apie vaikų labai mylimą skruzdėlytę Greitytę, jos nuotykius, skruzdėlyno gyvenimą. Susitikimo metu buvo skaitomos knygos ištraukos, atsakinėjama į pateiktus klausimus, dalijamasi savomis patirtimis apie skruzdėles ir net trumpam vaikai galėjo patys pavirsti mažomis skruzdėlytėmis.
     Liko paskutinė užduotis: išsitraukti klausimą, surasti atsakymą į jį ir nuėjus į biblioteką atsiimti prizą. Linkiu antrokams sėkmės.

2 klasės mokytoja Renata Kiburienė