Abiturientų susitikimas su psichologe

Šių metų abiturientams labai sunkus pavasaris – mokymasis nuotoliniu būdu išsunkia visas jėgas. Kur rasti motyvacijos? Kaip padėti sau? Kaip susitvarkyti su kylančiu stresu? Apie tai IVg klasės mokiniai galėjo pasikalbėti su psichologe Ieva Lekandraite – Neniškiene, buvusia mūsų gimnazijos mokine. Ieva skatino mokinius kalbėti apie savo gyvenimą per dailės terapiją- nupiešti, kaip jaučiasi dabar, apie ką jie svajoja. Paprastai, bet labai įtikinamai neseniai pati buvusi abiturientė Ieva skatino gimnazistus rasti geriausią būdą atsipalaiduoti, mažais žingsneliais eiti į priekį, siekti savo tikslo. Kaip sakė abiturientai, tai buvo miela atokvėpio valandėlė tarp darbų ir atsiskaitymų, kai gali kitaip pažiūrėti į save.
                                                                          IVg klasės auklėtoja Violeta Karaliūnienė