Pradinukai mini Vasario 16-ąją

Minėdami Vasario 16–ąją, 1-4 klasių mokiniai dalyvavo dailyraščio konkurse ,,Aš moku rašyti lietuviškai”. Iš kiekvienos klasės išrinkta po tris geriausius darbus, kuriuos galite peržiūrėti adresu: https://padlet.com/renatakibs/lz9gzm6gvli2clj3
     Visą savaitę vyko integruotos pamokos, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimui. Muzikos pamokų metu pradinukai dainavo daineles „Brangiausi žodžiai“, Nupiešiu Lietuvą”, ,,Lietuva”. Lietuvių kalbos pamokose mokiniai skaitė eilėraščius, aptarė, kokius gražiausius žodžius skiriame savo gimtinei . Per dailės ir technologijų pamokas rašė, lipdė, klijavo, konstravo patį gražiausią lietuvišką žodį ir siuntė gimnazijos bibliotekininkių inicijuotam konkursui „Piešiame ir lipdome gražiausią lietuvišką žodį“. Klasės valandėlių metu mokiniai klausėsi pasakojimų apie Lietuvos valstybę, jos istoriją, žiūrėjo video medžiagą, dalijosi savo mintimis.
     Laisvalaikio metu pradinių klasių mokiniai statė sniego pilis ir jų nuotraukas siuntė gimnazijos bendruomenės konkursui ,,Sniego pilis”.
                                Džiaugiamės savo mokinukų aktyvumu, patriotiškumu ir kūrybiškumu.

Mokytoja Renata Kiburienė