„Sniego pilies“ konkurso, skirto Vasario 16-ajai paminėti, nugalėtojai

Gimnazijos bendruomenė aktyviai dalyvavo „Sniego pilies“ konkurse. Dalyviai pastatė daug originalių statinių, papuoštų tautine atributika.
        I-oji vieta skirta Martinui (1 klasė), II-oji – Rugilei (6 klasė) ir Kerniui (5 klasė), III-ioji – Kristinai (5 klasė). Daugiausiai „patiktukų“ surinko Brigitos ir Audriaus Č. (6 klasė) sniego pilys. Nugalėtojams skirti snaigių suvenyrai.
      Saldžiomis dovanomis apdovanoti ir šie mokiniai: Aleksandra (3 klasė), Vytas (2 klasė), Elijus( 3 klasė), Gabrielė (1 klasė), Viktorija (5 klasė), Ugnė (4 klasė), Simas (4 klasė), Donatas (3 klasė, Edita ( Ig klasė), Inesa (4 klasė).
        Sveikiname konkurso nugalėtojus, džiaugiamės aktyviu visos gimnazijos dalyvavimu, didžiuojamės sukurtais rezultatais.

Mokytojos Rima Žėkienė ir Aušra Viduolienė