7 klasės mokinių ekskursija į Vilnių

Spalio 9 dieną, 7 klasės mokiniai vyko į Vilnių. Pirmiausia dalyvavo edukacinėje programoje „Meduolių dirbtuvės“. Ten turėjo progą pabūti tikrais kepėjais. Meduolius ne tik kepė, bet ir margino gražiausiomis spalvomis. Užbūrė ne tik kvapas, bet ir tobulas savos gamybos meduolių skonis. Po edukacijos pramogavo „Jump space“ batutų parke. Šok kaip mokėjo, o kaip nemokėjo – išmoko. Paskutinė ekskursijos stotelė buvo Molėtų observatorija. Mokiniai daug sužinojo apie žvaigždes, kometas, planetas. Liūdna, kad prapliupęs lietus sutrukdė pažvelgti pro didžiausią Lietuvoje teleskopą.
                                                                                                                                Auklėtoja Edita Zinkauskienė