5 ir 7 klasės mokinių ekskursija

Spalio 25 dieną 5-7 klasių mokiniai vyko į ekskursiją Vilniuje. Pirmiausiai mokiniai apsilankė Vilniaus universiteto planetariume, kur dalyvavo edukacinėje pamokoje „Žvaigždėta naktis“. Mokiniai danguje ieškojo Mažųjų ir Didžiųjų Grįžulo ratų, Šiaurinės žvaigždės bei atsakinėjo į įvairius klausimus apie dangaus reiškinius.
    Po pietų mokiniai dalyvavo edukaciniame renginyje „Mokausi iš kino“. Edukacinė pamoka vyko „Skalvijos“ kino centre. Čia ekskursijos dalyviai žiūrėjo filmą „Naujokas“. Po pamokos mokiniams buvo įteikti filmo „Naujokas“ pratybų sąsiuviniai. Jų pagalba klasės valandėlės metu bus aptartos matytos patyčių situacijos, konfliktai su draugais, socialinis draugų palaikymas.
Po edukacinių programų mokiniai praleido laisvalaikį pramogaudami „Akropolyje“, vakarieniavo.
                                                                                                        5 klasės auklėtoja Rima Žėkienė