Viktorina „Aš labai myliu Lietuvą“

Spalio 24 dieną Rokiškio krašto muziejuje jau ketvirtus metus iš eilės vyko rajono pradinių klasių mokinių viktorina „Aš labai myliu Lietuvą“. Renginys buvo skirtas Lietuvos Konstitucijos dienai.
Viktorinoje dalyvavo aštuonios rajono mokyklų ketvirtokų komandos. Mūsų gimnazijos ketvirtokai: Gabrielė B., Smiltė Ž., Austėja G. ir komandos kapitonas Kernius S., atliko užduotis apie Rokiškio miestą ir rajoną, Lietuvos praeitį ir dabartį, svarbiausias valstybinės valdžios institucijas.
    Kiekvienas viktorinos dalyvis gavo viktorinos organizatorių padėkas ir dovanėles. Muziejus visiems mokiniams ir juos ruošusioms mokytojoms padovanojo specialiai šiam renginiui pagamintus labai gražius ženkliukus.
                                                                                                                Mokytoja Irena Veikšrienė