Jaunųjų šaulių užsiėmimas Biržuose

Spalio 11 dieną Pandėlio jaunieji šauliai kartu su Biržų 501-osios kuopos šauliais dalyvavo renginyje „Naktis mokykloje“.
    Į Biržų „Atžalyno“ pagrindinę mokyklą susirinko 60 vaikų. Iš pradžių vyko susipažinimo žaidimai, vėliau būriai gavo išmaniojo žygio užduotis. Mokiniai šio žygio metu rinko nurodytų medžių lapus, fotografavo paukščius, skaičiavo prie nurodytų pastatų esančias vėliavas, laiptelius, turėjo nustatyti pasaulio kryptis, medžių rūšis.
    Atlikę užduotis jaunieji šauliai rinkosi Biržų 501-osios kuopos štabe. Kol buvo skaičiuojami rezultatai, šauliai vaišinosi koše, kepė dešreles.
Vėlai vakare vyko rikiuotės pratybos, mėtymo į taikinį, kvadrato varžybos, linksmosios estafetės.
Rytą, susitvarkę patalpas, pavargę, bet laimingi mokiniai grįžo namo.
                                                                                                                          Kuopos vadė Rima Žėkienė

Šauliai Biržuose