Teatrų festivalis ,,Pakeleivingi”

Spalio 10 dieną IVag klasės mokiniai su lietuvių kalbos mokytoja Violeta vyko į Anykščius, kur prasidėjo teatrų festivalis ,,Pakeleivingi”. Žiūrėjome nuotaikingą ,,Keistuolių” teatro spektaklį ,,Riešutų duona” pagal S.Šaltenio kūrinį (rež. A.Giniotis). ,,Kiekvieno bręstančio žmogaus išgyvenama vidinė drama “Riešutų duonoje” nuspalvinta šviesaus liūdesio ir subtilios ironijos potėpiais. Tai – spektaklis jauniems žmonėms, gyvenantiems nuolat besimainančioje, mažumėlę ciniškoje ir tyrą meilę neigiančioje aplinkoje, kurioje kartais taip ilgu akimirkos, leidžiančios sau ištarti: “Esu ne vienas!”
Dalios Tamulevičiūtės profesionalių teatrų festivalyje 2018 “Riešutų duona” pelnė keturis apdovanojimus už žiūrovų simpatijas, geriausią režisūrą (rež. Aidas Giniotis), geriausią antraplanį vaidmenį (akt. Dalius Skamarakas) ir geriausią jaunosios aktorės vaidmenį (akt. Aistė Šeštokaitė).                                                                                                                 Mokytoja Violeta Karaliūnienė