Pandėliečių Kalėdos kitaip

       Gruodžio 19 dieną Pandėlio jaunimas rinkosi į sporto salę – vyko renginys ,,Pandėliečių Kalėdos kitaip“. Renginio organizatoriai – projekto ,,Jaunimas Gali“ komanda, kurios vadovas Martynas Karaliūnas. Į šventę atėjo ir mokinių tėvai, draugai, mokytojai, taip pat dalyvavo ir gimnazijos direktorius Donatas Karaliūnas. Atvyko projekto ambasadorius Laurynas, kuris irgi dalyvavo visose veiklose. O veiklų buvo daug – komandos dalyvavo įvairiose rungtyse: apšilimo, kamuolio išmušimo, tritaškių metimo, metimo iš po krepšio, viktorinos ir kt. Šventėje apsilankė ir Kalėdų senelis, kuris visus sveikino su šventėmis ir atnešė dovanų. Taip pat visus dalyvius apdovanojo marškinėliais treneris Martynas. Šventės pabaigoje lijo saldainiais, o visi dalyviai buvo kupini geriausių įspūdžių.
                                                                                                                             Emilija, projekto dalyvė

Pandėliečių Kalėdos kitaip
spacer