Edukacinė programa „Meno pažinimas praktiškai“

Lapkričio 16 dieną, penktadienį, Ig klasės mokiniai vyko į Kaune įsikūrusį Mikalojaus Konstantino Čiurlionio muziejų. Čia gimnazistai dalyvavo edukacinėje programoje „Meno pažinimas praktiškai“.
Iš pradžių muziejaus gidė Vaiva Mikelionytė supažindino mokinius su kompozitoriaus, dailininko M. K. Čiurlionio gyvenimu ir kūryba. Muziejaus darbuotoja labai išsamiai komentavo dailininko paveikslų ciklus, triptikus, aiškino paveikslų simboliką, komentavo spalvų reikšmę, dailininko kūrybos tendencijas. Mokiniai įdėmiai klausėsi pasakojimo, patys išbandė VU studentų sukonstruotą paveikslo apšvietimo sistemą.
      Po susipažinimo su paveikslų galerija mokiniai koncertų salėje klausėsi kompozitoriaus sonatų, klijavo M. K. Čiurlionio laiškų žmonai S. Kymantaitei fragmentus.
        Renginys finansuotas iš neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtros projekto lėšų.

Ig klasės auklėtoja Virginija Danienė