Tolerancijos diena

Lapkričio 16 dieną gimnazijoje paminėta Tarptautinė Tolerancijos diena. Šiemet Tolerancijos dienos simbolis buvo raktas. Juk Tolerancijos raktu galima atrakinti širdis dėkingumui, pagarbai, pasitikėjimui, bendrystei, draugystei, meilei artimui ir gailestingumui.
Tad visose klasėse per įvairias pamokas vyko diskusijos „Kaip savyje surasti gerumo raktą?“ Per technologijų pamokas mokiniai iš sagų gamino įvairiausius raktus. Informacinių technologijų pamokose 5-8 kl. mokiniai kūrė atvirukus, kalendorius „Gerumo raktas, kuris atrakina net šalčiausią širdį“. Gražiausius kalendorius mokiniai dovanojo miestelio bendruomenei, taip pat jų darbai eksponuojami pirmojo gimnazijos aukšto stenduose.
Akcijoje taip pat aktyviai dalyvavo pradinių klasių mokiniai. Tolerancijos dieną vyko integruotos lietuvių kalbos, dailės ir technologijų pamokos, kurių metu pradinukai kalbėjo apie toleranciją, gerumą, pagarbą, draugiškumą, piešė raktus. Mokinių sukurti tolerancijos raktai papuošė mokyklos erdves.

Socialinė pedagogė Edita Zinkauskienė, mokytoja Rima Vilkienė