Susitikimas su Rokiškio rajono mokinių tarybos nariais

Lapkričio 15 dieną Pandėlio gimnazijos mokinių tarybos nariai dalyvavo susitikime su Rokiškio rajono mokinių tarybos atstovais. Susitikime RRMT atstovai J. Trumpa, A. Pipinis ir M.Styra papasakojo apie RRMT veiklą ir struktūrą, supažindino su Lietuvos moksleivių sąjungos veiklos principais. Po paskaitos svečiams parodėme mokyklą: apžiūrėjome parodą bibliotekoje, koridoriuose iškabintus mokinių darbus ir etnoklasę, muziejų. Taip pat apsilankėme Pandėlio bažnyčioje, papasakojome apie mūsų miestelio istoriją.
    Svečiai namo išvyko pilni įspūdžių, o mūsų mokinių tarybos nariai įgavo naujų žinių savo darbui gerinti.

Mokinių tarybos pirmininkė Egidija