Atostogos prie jūros

Paskutines vasaros atostogų dienas 2 grupės gimnazijos mokinių praleido prie jūros.

Džiaugėmės gražiu oru, nuostabia jūra. Grožėjomės vaizdais nuo Olandų kepurės skardžio, nuostabiu šokančiu ir grojančiu fontanu, botanikos sodu Palangoje. Taip pat apsilankėme Atostogų parke, kur puikiai praleidome lietingą popietę. Grįždami namo užsukome į Kretingos muziejų, aplankėme vieną įspūdingiausių Lietuvos Lurdų. Trys dienos atostogų nuteikė labai smagiai- visi grįžome gerai nusiteikę ir pasiruošę į mokyklą. Projektas dalinai finansuotas Rokiškio rajono savivaldybės.
                                                                                           Stovyklos vadovė Violeta Karaliūnienė