„eTwinning“ nacionaliniai apdovanojimai Vilniuje

          Vasaros pabaigoje mūsų gimnaziją pasiekė žinia apie apdovanojimus už ,, eTwinning“ veiklą.


      Vilniuje rugpjūčio 27 dieną gimnazijos vykdyti „eTwinning“ projektai „Mūsų šalies paveldas: vakar, šiandien, rytoj“ ir ,,Tau, Lietuva“ buvo apdovanoti Nacionaliniais kokybės ženkleliais. Nacionalinis kokybės ženklelis suteikiamas mokytojams, kurie vykdo puikius programos „eTwinning“ projektus, tad kokybės ženklelis parodo, kad projektas pasiekė tam tikrą kokybės standartą mūsų šalyje.
    Mūsų gimnazija taip pat apdovanota ženkleliu „Programos „eTwinning“ mokykla“ . Šiuo nauju ženkleliu programa „eTwinning“ suteikia pripažinimą ne pavieniui dirbantiems programos „eTwinning“ dalyviams, bet ir tos mokyklos mokytojų ir vadovų komandai. Programos „eTwinning“ mokyklos vardo esmė – tai pasiekimai, kuriuos galima objektyviai įvertinti. Tai ne konkursas, o labiau pažanga: perėjimas iš vieno lygio į kitą.
     Sveikiname visus su šiais apdovanojimais.

                                                                                               Rusų kalbos mokytoja Larisa Tichonova

dav

spacer