Rajono moksleivių teisinių žinių konkursas „Temidė“

       Kovo 30 dieną rajono policijos komisariate vyko kasmetinis teisinių žinių konkursas. Mūsų gimnazijos komandą „Šimtmečio kodeksas“ sudarė IIag kl.merginos: Arijanda Š., Egidija L., Rusnė E., Donata K. bei kapitonė Miglė V..       Iš pradžių konkurso komandos turėjo pristatyti. Vėliau dalyviai atsakinėjo į proto mūšio klausimus teisine tematika, vyko kapitonų mūšis, komandų atsisveikinimas.
         Pirmose dviejose rungtyse gimnazijos komanda buvo įvertinta kaip kūrybiškiausia, tačiau proto mūšyje gimnazistai pralaimėjo vienu tašku ir užėmė II-ąją vietą. Komandos nariai buvo apdovanoti asmeninėmis padėkomis ir nešiojamomis baterijomis.

                                                                          Pilietiškumo pagrindų mokytoja Virginija Adomėnienė

spacer