„ eTwinning“ konferencija „SID at school 2018″

          Kovo 30 dieną 7 klasės atstovai dalyvavo „Online“ konferencijoje ,, SID at school 2018″. Ši konferencija skirta saugaus interneto savaitės veiklų apibendrinimui.


        Konferencijos metu partneriai iš Lietuvos ir užsienio šalių pasidalino veiklų patirtimis, pasimokė vieni iš kitų, atrado naujų idėjų. Konferencija vyko „eTwinning live“ erdvėje, todėl mokiniai susipažino dar su vienu „eTwinning“ programos įrankiu bei jo galimybėmis.
         Mūsų gimnazijai atstovavo Augutis, Dominykas ir Nerijus. Jie pristatė savo veiklas, parodė filmuką apie SIS mokykloje, pabendravo su partneriais. Buvo smagu tiesiogiai pabendrauti ir išbandyti naują įrankį.
                                                                                       Rusų kalbos mokytoja Larisa Tichonova

spacer