Rajono penktokų istorinių žinių konkursas „Aš myliu Lietuvą“

Kovo 14 dieną į Juodupės gimnaziją rinkosi rajono mokyklų penktokai. Čia vyko tradicinė istorinių žinių viktorina „Aš myliu Lietuvą“. Šioje viktorinoje gimnazijos penktokams atstovavo Dovydas M., Gabija Š., Ema R., Domantas A., Viktorija M. ir kapitonė Agota D..
              Pirmiausiai prieš viktoriną klausėmės Juodupės gimnazijos mokinių choro dainų apie Lietuvą, visi dalyviai sugiedojo mūsų valstybės himną.
           Konkursas vyko penkiais turais: mokiniai turėjo atlikti įvairias užduotis, pademonstruoti savo istorines žinias.
           Mūsų gimnazijos penktokai užėmė III-ąją vietą, buvome apdovanoti garbės raštu ir saldžiu prizu. Renginys mokiniams labai patiko.
                                                                                                           Istorijos mokytoja Virginija Adomėnienė