Ateitininkų draugų gimtadienis

Kovo 16 d. gimnazijos ateitininkai vyko į Vabalninką, kur jų bičiuliai ateitininkai iš Mons. Kazimiero Vasiliausko kuopos minėjo 10-ąjį gimtadienį „Šviesk lyg žiburys ir rodyk kelią kitiems“.
           Į Vabalninko Balio Sruogos gimnaziją susirinko didžiulis būrys ateitininkų iš Panevėžio krašto. Šventė prasidėjo Šv. Mišiomis Vabalninko Švč. M. Marijos ėmimo į dangų bažnyčioje. Mišių metu giedojo Pandėlio ateitininkai.
       Vėliau gimnazijoje sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorius, atvykusių kuopų atstovai. Pandėliečiai linkėjo Vabalninko kuopai būti tikriems ateitininkams, o Deimantė S. atliko dainą „Būk“.             Vėliau vyko kūrybinės dirbtuvės ir buvo žaidžiami linksmi žaidimai.
                                                                                                      Ateitininkė Deimantė Sadauskaitė