IŠVYKA Į RENGINĮ ,,GERIAUSIA ,, EVER“ PAMOKŲ DIENA“ KAUNE

Kovo 15 dieną grupė gimnazistų vyko į renginį Kauno ,,Žalgirio“ arenoje.

Į pirmą kartą surengtą įkvepiančių asmenybių pamokų dieną sugužėjo tūkstančiai mokinių iš visos Lietuvos. Pilnoje „Žalgirio“ arenoje vyresnių klasių moksleiviai iš žinomų žmonių sėmėsi istorijos, fizikos, kūrybiškumo, ateities planų, ekonomikos ir finansų bei muzikos žinių. Netradicines pamokas jaunimui vedė garsūs Lietuvos žmonės: I.Šimonytė, A.Tapinas, A.Bumblauskas, M.Mikutavičius, Samas ir kt. Mokinių vertinimu, tai vienas iš pačių geriausių motyvacinių renginių.

Neformalaus ugdymo organizatorė Violeta Karaliūnienė