Kovo 11-osios šventė ,,Aš po Lietuvos dangumi“

        Kovo 10 d. gimnazijos ateitininkai vyko į renginį ,,Aš po Lietuvos dangumi“, skirtą Kovo 11-ajai, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai, paminėti. Į Juozo Balčikonio gimnaziją Panevėžyje atvyko dešimt Panevėžio krašto ateitininkų kuopų atstovų. Po šventės atidarymo vyko viktorina ,,Lietuva – tai aš, Lietuva – tai mes“. Taip ateitininkai gilino istorines žinias apie Lietuvą.
          Renginio metu vyko ir PKA (Panevėžio krašto ateitininkų) atasakaitinė-rinkiminė konferencija. Paskaitą ,,Įkvėpti ateities – ateitininkai signatarai“ skaitė AF (Ateitininkų federacijos) pirmininkas dr.Vaidotas Vaičaitis. Taip pat konferencijos dalyviai išklausė PKA valdybos pirmininkės I.Bikulčienės ataskaitą, vyko valdybos rinkimai.
        Konferencijos metu buvo įteiktos J.A. Čingų fondo stipendijos ir premijos. Už aktyvią veiklą ateitininkų organizacijoje premijos skirtos mūsų gimnazijos ateitininkėms Monikai V. (IVbg kl.) ir Deimantei S. (IVag kl.). Sveikiname.

                                                                Šv. Onos ateitininkų kuopos globėja Eglė Glemžienė

 

spacer