AKCIJA ,,GYVASIS TAUTOS ŽIEDAS“, SKIRTA KOVO 11

Lietuvai minint 27-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo – 1990 metų Kovo 11-osios – metines, mūsų gimnazija prisijungė prie respublikinės pilietinės iniciatyvos „Gyvasis tautos žiedas“. Nacionalinę pilietiškumo iniciatyvą inicijuoja Tarptautinė komisija kartu su šios idėjos autoriais – Panevėžio Kastyčio Ramanausko lopšeliu-darželiu.

Kartu su Pandėlio pradinės mokyklos mokytojais, mokiniais susirinkome visi stadione ir sustojome į vieną trispalvę ,,gyvą širdį“. O sustoję kartojome žodį ,,Lietuva“. Paskui trispalvius balionus pakabinome prie stadiono- buvo tikrai gražus reginys visam Pandėlio miesteliui.
Taip netradiciškai, bet savitai ir įdomiai paminėjome visiems svarbią dieną.

Neformalaus ugdymo organizatorė Violeta Karaliūnienė

Kovo 11-oji