Konferencija „Rokiškio krašto žmonės – Lietuvos valstybės kūrėjai“

            Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijoje kovo 8 dieną vyko istorijos konferencija „Rokiškio krašto žmonės – Lietuvos valstybės kūrėjai“. Joje dalyvavo ir gimnazijos vienuoliktokai.     Konferencija prasidėjo muzikiniu-literatūriniu pasveikinimu, kalbėjo gimnazijos direktorė. Muziejininkė, ekskursijų vadovė I. Černiauskaitė supažindino konferencijos dalyvius su Rokiškio miesto istorija 1918-1940 metais.
           Renginio metu buvo pristatyti septyni pranešimai. Pranešimą „Antanas Tumėnas – tarpukario Lietuvos teisininkas ir politikas“ paruošė ir skaitė Julita G. ir Nedas K..
                Konferencijos pabaigoje mokiniai, kurie paruošė pranešimus, gavo padėkas.

                                                                                                              Istorijos mokytoja Virginija Adomėnienė

spacer