Projektas ,,Tapatybės ženklai“

Gimnazijoje toliau vykdomas TŪM programos projektas ,,Tapatybės ženklai”.
     Balandžio 9 dieną Ig, IIIg ir IVg klasių mokiniai vyko į gatvės meno ekskursiją- edukaciją Kaune. Edukacijos metu mokiniai susipažino su menininku Tadu Šimkumi, kuris vedė edukaciją apie grafiti ir gatvės meno piešinius. Mokiniai pėsčiomis keliavo po Kauno senamiestį, tyrinėjo gatvės meno objektus, patys bandė atlikti grafiti piešinius, susipažino su darbu aerozoliniais dažais. Saulė ir karštis vargino, bet įspūdžiai buvo didesni nei fizinis nuovargis.
Pažintis su menininku ir gatvės meno objektais, edukacija – visiems labai naudinga patirtis tęsiant programos projektus.
                                                                                                                Dailės mokytoja Aušra Viduolienė