Ateitininkai Pasvalio krašto muziejaus edukacijoje

Kovo 22 d. grupelė ateitininkų dalyvavo Panevėžio krašto ateitininkų projekte, skirtame Knygnešio dienai paminėti.
    Ateitininkai iš įvairių Panevėžio krašto kuopų susitiko Pasvalio krašto muziejuje, kur dalyvavo edukacijoje „Slaptoji lietuviška mokykla“. Tapę XIX a. pabaigos slaptosios mokyklos mokiniais ateitininkai skaitė draudžiamas lietuviškas knygas, rašė žąsies plunksna ant „doskelių“, siuvo „tetradkas“. Įsiveržus žandarui, ateitininkai labiau suprato, kokį sunkų kelią nukeliavo lietuviškas raštas.
Vėliau ekskursiją po muziejų vedė gidė Ona. Visi nustebome ir likome sužavėti, kiek daug įvairių, inovatyvių eksponatų ir įrengimų turi muziejus.
                                                                                                                                  Kuopos globėja Eglė Glemžienė