Mažųjų skaitovų sėkmė rajone

Kovo 14 d. Rokiškio krašto muziejuje vyko rajoninis pradinių klasių mokinių raiškaus skaitymo konkursas ,,Eilės vaikystei ir Lietuvai“. Jame dalyvavo daugiau nei 30 skaitovų. Mūsų gimnazijai atstovavo pirmokė Irmina P. (mokyt. R. Kiburienė), antrokė Emilija N. (mokyt. R. Vaičėnienė), trečiokai Urtė K. ir Domantas Š. (mokyt. I. Veikšrienė).
Visus susirinkusius konkurso dalyvius pasveikino Rokiškio mokyklos – darželio ,,Ąžuoliukas“ vaikai, kurie pristatė labai jautrią meninę kompoziciją apie lietuvių kalbą, knygą ir Lietuvą.
Kol komisija rinko geriausius ir skaičiavo balsus, visi konkurso dalyviai dalyvavo edukacijoje apie veidrodį.
Šiame skaitovų konkurse sėkmė lydėjo Irminą ir Emiliją, kurios 1-2 klasių grupėje buvo pripažintos geriausiomis skaitovėmis ir apdovanotos Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centro diplomais bei knygomis. Urtei ir Domantui atiteko padėkos ir Rokiškio krašto muziejaus dovanėlės.
Džiaugiamės savo mažaisiais skaitovais ir linkime jiems niekada nepamiršti savo gimtosios kalbos grožio.

Mokytoja Renata Kiburienė